Domovská stránka    /  Aktuality    /  Firemní aktuality    /  MOBITEX 2022

MOBITEX 2022

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice Klastru českých nábytkářů v rámci veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se uskuteční od 21. do 23. 4. 2022 v pavilonu V na brněnském výstavišti. Z našeho sortimentu bude na stánku vystaven odkládací stolek TRIANGLE.
Expozici Klastru českých nábytkářů naleznete na stánku 035. Kromě odkládacího stolku TRIANGLE v expozici naleznete výrobky dalších českých výrobců nábytku. Více o veletrhu MOBITEX naleznete zde.
Tisknout stránku
AKTUALITY
Prodej briket za 12 Kč/kg vč. DPH
Kvalitní bukové brikety na topení.
Více...
TRIANGLE - NÁBYTEK ROKU 2022
Soutěž NÁBYTEK ROKU 2022, kterou pravidelně vyhlašuje Asociace českých nábytkářů, zná své vítěze. Je nám potěšením oznámit, že odkládací stolek TRIANGLE získal ocenění za mimořádně zdařilý design.
Více...
Mysli na lesy s FSC ČR
Organizace FSC ČR připravila čtyřdílný seriál s názvem „Mysli na lesy“, který se věnuje tématům dopadu klimatických změn na české lesy a odpovědné produkci a zpracování dřeva. Nenechte se jej ujít!
Více...
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
recepce: +420 465 677 111
e-mail: drevotvar@drevotvar.cz
 
Sledujte nás
 Navštivte nás na Facebooku Navštivte nás na YouTube 
 
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
Evropská unie         
  
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
Zobrazení pro mobil×