English    Deutsch    Русский
Domovská stránka    /  Firemní aktuality    /  Nábytkové dílce - aktuality    /  Новый нарезной центр

Новый нарезной центр

Повышение производственно мощности и расширение производственных возможностей – это основные причины планированной закупки нового нарезного центра и изменения производственного процесса.
HOLZMA-HPL400
Нарезной центр, называемый также крупноразмерной формовочной пилой, является ключевым оборудованием каждой машинной обработка плоского материала. „Држевотварж“ кооператив планирует во второй половине 2014 года имеющийся центр заменить на новый, более мощный. Одновременно произойдет оптимизация технологического потока машинной обработки мебельных деталей, частично связанная со строительными преобразованиями.
 
На новом нарезном центре можно будет обработать плиты размерами 3,25 x 2,45 метров. Мощность увеличится на 30%.
Tisknout stránku
AKTUALITY
Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců
Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.
Více...
Informační systém ve výrobě
Monitorování a vyhodnocování výrobního procesu je nutný předpoklad pro snižování výrobních nákladů, proto byla zahájena implementace řízení výroby za pomoci informačního systému.
Více...
Nábytkové dílce z masivu
Firma Dřevotvar v poslední době významně rozšířila technologii obrábění nábytkových dílců z masivu. Do popředí zájmu se dostala také povrchová úprava atypických tvarů.
Více...
Ostatní příspěvky
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
recepce: +420 465 677 111
firemní e-mail: drevotvar@drevotvar.cz
 
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
  
Zobrazení pro mobil×