English    Deutsch    Русский
Domovská stránka    /  Firemní aktuality    /  Nábytkové dílce - aktuality    /  Nábytkové dílce z masivu

Nábytkové dílce z masivu

Firma Dřevotvar v poslední době významně rozšířila technologii obrábění nábytkových dílců z masivu. Do popředí zájmu se dostala také povrchová úprava atypických tvarů.

Podstatnou část sortimentu nábytkových dílců z masivu tvoří nábytkové nohy, případně vlysy stolových podnoží. Vyráběny jsou především z buku.

Dřevotvar družstvo se orientuje rovněž na výrobu nábytkových dílců z masivu, zejména z buku. Z velké části se jedná o nábytkové nohy, případně vlysy stolových podnoží. Protože se podíl těchto druhů výrobků na celkové výrobě nábytkových dílců zvyšuje, implementoval Dřevotvar družstvo tento typ výroby již ve třech svých výrobních střediscích. S tím byla spojena investice do rozšíření strojového parku o formátovací pily, vícevřetenové vrtačky a čtyřstrannou frézu.
 
Nábytkové dílce z masivu jsou vyráběny buď řezáním, nebo soustružením. Následně mohou být vrtány, broušeny a případně také dokončovány povrchovou úpravou.
Právě v povrchové úpravě masivních hůlek k dětským postýlkám patří Dřevotvar družstvo k jedněm z mála firem v Česku, které úspěšně odladily technologii povrchové úpravy máčením. Jako ostatní způsoby povrchové úpravy nábytkových dílců z masivu jsou používány stříkání (strojní nebo ruční) a navalování.
Automatický soustruh CENTAURO
Tisknout stránku
AKTUALITY
Rostoucí dětský nábytek GROWER
Kolekce dětského nábytku GROWER je výsledkem spolupráce Dřevotvaru s Ing.Arch. Hynkem Maňákem ze studia Maniac interier.
Více...
Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců
Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.
Více...
Informační systém ve výrobě
Monitorování a vyhodnocování výrobního procesu je nutný předpoklad pro snižování výrobních nákladů, proto byla zahájena implementace řízení výroby za pomoci informačního systému.
Více...
Ostatní příspěvky
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
recepce: +420 465 677 111
firemní e-mail: drevotvar@drevotvar.cz
 
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
  
Zobrazení pro mobil×