English    Deutsch    Русский
Domovská stránka    /  Firemní aktuality    /  Nábytkové dílce - aktuality    /  Nábytkové dílce z masivu

Nábytkové dílce z masivu

Firma Dřevotvar v poslední době významně rozšířila technologii obrábění nábytkových dílců z masivu. Do popředí zájmu se dostala také povrchová úprava atypických tvarů.

Podstatnou část sortimentu nábytkových dílců z masivu tvoří nábytkové nohy, případně vlysy stolových podnoží. Vyráběny jsou především z buku.

Dřevotvar družstvo se orientuje rovněž na výrobu nábytkových dílců z masivu, zejména z buku. Z velké části se jedná o nábytkové nohy, případně vlysy stolových podnoží. Protože se podíl těchto druhů výrobků na celkové výrobě nábytkových dílců zvyšuje, implementoval Dřevotvar družstvo tento typ výroby již ve třech svých výrobních střediscích. S tím byla spojena investice do rozšíření strojového parku o formátovací pily, vícevřetenové vrtačky a čtyřstrannou frézu.
 
Nábytkové dílce z masivu jsou vyráběny buď řezáním, nebo soustružením. Následně mohou být vrtány, broušeny a případně také dokončovány povrchovou úpravou.
Právě v povrchové úpravě masivních hůlek k dětským postýlkám patří Dřevotvar družstvo k jedněm z mála firem v Česku, které úspěšně odladily technologii povrchové úpravy máčením. Jako ostatní způsoby povrchové úpravy nábytkových dílců z masivu jsou používány stříkání (strojní nebo ruční) a navalování.
Automatický soustruh CENTAURO
Tisknout stránku
AKTUALITY
sleva 30%
Trojsedák nebo dvojsedák můžete koupit se slevou 30%. Sleva je možná pouze při objednávkách ve firemních prodejnách v Jablonném nad Orlicí nebo v Praze.
Bližší informace získáte na obchodním oddělení.
Více...
Sedací souprava UNO
Představujeme novinku roku 2017, pohodlnou a moderní klubovou sedačku ONTUR UNO.
Více...
Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců
Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.
Více...
Ostatní příspěvky
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
+420 465 677 111
drevotvar@drevotvar.cz
 
 Aktuální informace na Facebooku
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
  
Zobrazení pro mobil×