English    Deutsch    Русский
Domovská stránka    /  Firemní aktuality    /  OEM produkty - aktuality    /  Nabídka dle designu zákazníka

Nabídka dle designu zákazníka

Nabízíme všem zájemcům spolupráci při výrobě produktů s designem zákazníka.
Specializujeme se na nábytek vyrobený z MDF materiálu s kvalitní bílou povrchovou úpravou vodouředitelnými laky.Výrobky jsou dodávány dle přání odběratele v zákaznickém balení.
 
Dle designu zákazníků vyrábíme také dřevěné kuchyňské náčiní, včetně mlýnků na koření a sůl v různých povrchových úpravách. Mlýnky dodáváme buď s mlecím mechanismem ,který si dodá zákazník, nebo s keramickým mlecím mechanismem Crush Grind od dánského výrobce IDEAS. Veškeré výrobky jsou vyráběny z masivního buku s certifikátem FSC.
 
Požádejte nás o nacenění výrobků Vašeho designu a my Vám rádi vyhovíme.
Tisknout stránku
AKTUALITY
Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců
Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.
Více...
Informační systém ve výrobě
Monitorování a vyhodnocování výrobního procesu je nutný předpoklad pro snižování výrobních nákladů, proto byla zahájena implementace řízení výroby za pomoci informačního systému.
Více...
Nábytkové dílce z masivu
Firma Dřevotvar v poslední době významně rozšířila technologii obrábění nábytkových dílců z masivu. Do popředí zájmu se dostala také povrchová úprava atypických tvarů.
Více...
Ostatní příspěvky
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
recepce: +420 465 677 111
firemní e-mail: drevotvar@drevotvar.cz
 
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
  
Zobrazení pro mobil×