English    Deutsch    Русский
Domovská stránka    /  Firemní aktuality    /  OEM produkty - aktuality    /  Nabídka dle designu zákazníka

Nabídka dle designu zákazníka

Nabízíme všem zájemcům spolupráci při výrobě produktů s designem zákazníka.
Specializujeme se na nábytek vyrobený z MDF materiálu s kvalitní bílou povrchovou úpravou vodouředitelnými laky.Výrobky jsou dodávány dle přání odběratele v zákaznickém balení.
 
Dle designu zákazníků vyrábíme také dřevěné kuchyňské náčiní, včetně mlýnků na koření a sůl v různých povrchových úpravách. Mlýnky dodáváme buď s mlecím mechanismem ,který si dodá zákazník, nebo s keramickým mlecím mechanismem Crush Grind od dánského výrobce IDEAS. Veškeré výrobky jsou vyráběny z masivního buku s certifikátem FSC.
 
Požádejte nás o nacenění výrobků Vašeho designu a my Vám rádi vyhovíme.
Tisknout stránku
AKTUALITY
Rostoucí dětský nábytek GROWER
Kolekce dětského nábytku GROWER je výsledkem spolupráce Dřevotvaru s Ing.Arch. Hynkem Maňákem ze studia Maniac interier.
Více...
Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců
Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.
Více...
Informační systém ve výrobě
Monitorování a vyhodnocování výrobního procesu je nutný předpoklad pro snižování výrobních nákladů, proto byla zahájena implementace řízení výroby za pomoci informačního systému.
Více...
Ostatní příspěvky
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
recepce: +420 465 677 111
firemní e-mail: drevotvar@drevotvar.cz
 
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
  
Zobrazení pro mobil×