English    Deutsch    Русский
Domovská stránka    /  Firemní aktuality    /  OEM produkty - aktuality    /  Offer according to the design of the customer

Offer according to the design of the customer

To anyone, who is interested, we offer cooperation in the production of products with customised design.
We specialise in furniture made from MDF material with high-quality white surface finish by water-soluble varnishes. Products are delivered according to the wishes of the buyer in a customer packaging.
According to customer designs, we also manufacture wooden kitchenware, including grinders for spices and salt with various surface finishes. Grinders are delivered either with a grinding mechanism supplied by the customer or with the ceramic grinding mechanism Crush Grind from the Danish manufacturer IDEAS. All products are manufactured from solid beech with FSC certificate.
Do not hesitate to request pricing of the products in your design, we will be glad to establish the prices for you.
Tisknout stránku
AKTUALITY
Sedací souprava UNO
Představujeme novinku roku 2017, pohodlnou a moderní klubovou sedačku ONTUR UNO.
Více...
Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců
Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.
Více...
Informační systém ve výrobě
Monitorování a vyhodnocování výrobního procesu je nutný předpoklad pro snižování výrobních nákladů, proto byla zahájena implementace řízení výroby za pomoci informačního systému.
Více...
Ostatní příspěvky
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
+420 465 677 111
drevotvar@drevotvar.cz
 
 Aktuální informace na Facebooku
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
170let-cz
Zobrazení pro mobil×