Modernizace linky na výrobu nábytkových dílců

Narůstající množství poptávek výroby nábytkových dílců přimělo firmu Dřevotvar investovat v letech 2013 -15 do modernizace Linky na výrobu nábytkových dílců spočívající v nákupu technologie a rozšíření výrobní plochy o 40%.

 

Na základě přesně stanovených požadavků byla zakoupena 4 číslicově řízená obráběcí centra.

 

Jedná se o dvě zařízení firmy BIESSE, konkrétně Rover A1332 a  Rover B4.50 K3, obráběcí centrum Accord 20FX od firmy SCM a obráběcí centrum Vantage 43M od firmy WEEKE.

 

Všechna tato čtyřosá zařízení jsou používána pro opracování MDF, masivu i LTD, a to až do délky materiálu 2,2 metru. Na centrech jsou prováděny operace formátování, frézování a vrtání. Centra mají nejmodernější bezpečnostní zabezpečovací prvky.

 

Dalším novým přírůstkem strojového parku je nářezové centrum Holzma HPL 400. Centrum je schopné zpracovávat desky do velikosti formátu 3,25 x 2,45 metru.

 

S rozšířením linky na výrobu nábytkových dílců byly v roce 2014 spojeny stavební úpravy.

 

Technologický tok výroby byl maximálně optimalizován od navážení velkoplošných materiálů přes válečkovou trať k formátování na nářezovém centru, uzel CNC obrábění se sedmi obráběcími centry, olepování hran, frézování profilu na hranách, broušení hran a ploch až po balení odpovídající dnešním požadavkům zákazníků.

Obráběcí centrum ROVER A1332
Obráběcí centrum ROVER B4.50 K3
Accord 20FX
HOLZMA HPL 400
CNC WEEKE Vantage 43M
Tisknout stránku
Fotogalerie Dřevotvaru
Kontakty
Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
561 64
 
recepce: +420 465 677 111
e-mail: drevotvar@drevotvar.cz
 
Najdete nás také na
 Navštivte nás na Facebooku Navštivte nás na YouTube 
 
 
Firma Dřevotvar byla založena v roce 1951 drobnými řemeslníky, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující firmou, která prodává svoje výrobky do celého světa.
 
evropska unie  
   
Firemní prodejny nábytku Dřevotvar
mapa
Zobrazení pro mobil×